O Nas

Pierwszy antybakteryjny dezodorant z molekułami srebra – Nivea Silver Protect

Na polskim rynku pojawił się pierwszy dezodorant zawierający molekuły srebra – przeznaczony dla mężczyzn antyperspirant Nivea Silver Protect. Ich bakteriobójcze działanie gwarantuje, że przyczyna nieprzyjemnego zapachu, jaką są bakterie znajdujące się na skórze pod pachami, zostanie zlikwidowana. Do tej pory srebro jako czynnik antybakteryjny był wykorzystywany głównie przez przemysł tekstylny (antybakteryjne koszulki czy skarpetki z jonami srebra). Teraz również przemysł kosmetyczny dostrzegł walory srebra w walce z bakteriami i zaprzągł je do pracy tam, gdzie to najbardziej potrzebne. Na razie mamy dezodorant, ciekawe czy i kiedy pojawią się pierwsze perfumy? Wszak nie sztuka brzydkie zapachy zabić tylko likwidować w zarodku :D To był mały żarcik a teraz do rzeczy.

Nivea Silver Protect to nie jest gadżet, lecz świetny, nowoczesny produkt, łączący w sobie dwa rodzaje ochrony: antyperspiracyjną oraz antybakteryjną. O ile samo zastosowanie molekuł srebra w antyperspirancie jest jak najbardziej chwalebne, o tyle całkowicie niezrozumiałym jest fakt, że Nivea wypuściła ten produkt jedynie w wersji dla mężczyzn. Czyżby kobiece gruczoły potowe pracowały mniej żwawo? Czyżby kobiety uprawiały mniej sportu i unikały wszelakiej aktywności?

Bijemy brawo Nivei i czekamy na damską wersję antyperspirantu Silver Protect – jak wiadomo potrzeba ochrony antybakteryjnej jest wspólna dla obu płci. Nie tylko mężczyźni lubią nowości!

Update!! Pamiętajcie, że w dezodorantach produkowanych przez wielkie korporacje jest zawsze mnóstwo chemicznych dodatków. Są one dla naszego organizmu całkowicie zbędne i rzecz jasna szkodliwe (choć producenci zarzekają się, że nie są). Rozmaite parabeny, PEG-i, konserwanty wszelakiej maści i związki rakotwórczego aluminium! Z uwagi na to, że dezodorant psiukamy pod pachy te substancje dostają się do krwiobiegu przez skórę w ciągu kilkunastu minut.

Zamiast dezodorantu z drogerii używajcie naturalnych metod zapobiegania przykremu zapachowi potu, smarujcie skórę naturalnym kryształem ałunu. Jest nie mniej skuteczny niż chemiczne dezodoranty i bezpieczny dla organizmu.

ałun

1 comment to Pierwszy antybakteryjny dezodorant z molekułami srebra – Nivea Silver Protect

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Seksowna bielizna damska | halka modelująca | Sexy bielizna | Bielizna erotyczna